Strony Internetowe | Szablony Allegro

Szablony Allegro

SZABLONY ALLEGRO – PREMIUM

Profesjonalny Szablon Allegro to nieodłączna część sklepu internetowego. Profesjonalne Szablony Allegro przyczynia się do wywołania u odbiorcy pozytywnego wrażenia, tak więc musi być funkcjonalny, a dostęp do wszystkich stron informacyjnych łatwy.Każdy szablon zapewnia kilka podstawowych korzyści, które utwierdzają nas w przekonaniu o słuszności korzystania z tej formy sprzedaży:
  poprzez możliwość umieszczenie referencji sprzedający zyskuje większe zaufanie
  zwiększa się skuteczność sprzedaży
  ogranicza się liczba niepotrzebnych telefonów, ponieważ wszystkich koniecznych informacji potencjalny klient dowiaduje się z szablonu.

SZABLONY ALLEGRO – NA ZAMÓWIENIE / CO OTRZYMUJESZ Warunkiem rozpoczącia współpracy jest wpłacenie zadatku . Profesjonalny szablon allegro + Strona o mnie.
  Boxy promocyjne – na życzenie umieszczamy boxy promocyjne , które mają na celu wyróżnić konkretny produkt.
  Aktywne elementy menu – podświetlane przy najechaniu kursorem.
  Ikony kontaktowe tj. skype, gg, facebook,email, tel itp.
  Aktywne statusy GG i skype.
  Ikony banków i firm kurierskich.
  Dane kontaktowe, miejsce na opis o firmie.
  Utrzymanie szablonu przez okres 1 roku.
ETAPY REALIZACJI responsive

Warunkiem rozpoczącia współpracy jest wpłacenie zadatku .
  Wspólnie ustalamy , specyfikację, materiały (zdjęcia przedmiotów, informacje zawarte w boksach wysyłka, płatnośći, kontakt) oraz wytyczne potrzebne do wykonania szablonu (kolorystyka, układ).
  Jeżeli klient nie posiada w/w materiałów, bądź nie ma koncepcji na kolorystyke czy układ szablonu – całość wykonamy sami.
  Projekt szablonu przygotowujemy w terminie 7-10 dni roboczych od ustalenia wytycznych oraz dostarczenia niezbędnych materiałów .
  Po przedstawieniu wstępnego projektu graficznego akcpetujemy zlecenie bądź nanosimy ew. poprawki. (zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji, w zależnośći od ilości poprawek projektu)
  Po zaakceptowaniu projektu graficznego wymagamy płatności za szablon. W terminie 2-3 dni roboczych po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie przekazujemy droga mailową gotowy do użycia szablon allegro.

SZABLON ALLEGRO PREMIUM NA ZAMÓWIENIE – OD 200 zł Kompleksowe przygotowanie aukcji , wpisujemy dane, opis oraz dodajemy zdjęcia. Nie obejmuje napisanie tekstów oraz wykonanie zdjęć.
Gwarancję działania szablonu przez 1 rok.

Losowe Szablony Allegro
Strony Internetowe / Szablony Allegro